MURSAN AİLESİNE HOŞ GELDİNİZ

Tam 45 yıl önce başladığımız bu yolculukta, önceliğimiz hiçbir zaman en çok tekneyi üreten yada en çok kar eden firma unvanına sahip olmak olmadı. İlkemiz ilk günden beri sadece, teknelerimizi kullanan tüm dostlarımızın, denizin üzerinde geçirdiği her dakikayı beklentilerinin dahi üzerinde mutlu, keyifli ve güvenli geçirebilmesini sağlamak oldu. Bu ilke doğrultusunda, müşterimiz olsun yada olmasın, deniz sever tüm dostlarımızın fikirlerine, övgülerine ve eleştirilerine fazlasıyla önem veriyoruz. Çünkü en iyisi olmak bizim için yeterli değil. Değişen ve gelişen teknolojiyi, 45 yılın tecrübesiyle harmanlayıp, çıtayı daha üst noktalara koşulsuz şekilde taşımak bizleri çok mutlu ediyor. Bu sebeple esnek üretim yapımızı da kullanarak, sizi özel kılacak detayları yakalayabilmeye ve döşeme renginden kaplama çeşitlerine kadar farklı alternatifleri sizlere sunmaya çok özen gösteriyoruz.

Karar aşamasında kendi bünyemizdeki butik marinamızda yer alan test-drive teknelerimizle deneme sürüşü yaparak; teknelerimizin sudaki performansını ve konforunu tecrübe edebilmeniz, tekneniz üretilirken tüm aşamalarını fabrikamızda inceleyebilmeniz ve farklı isteklerinizin tarafımızdan yerine getirebilinmesi gibi unsurların, bizi diğerlerinden ayırdığını gayet iyi biliyoruz. Siparişiniz ile başlayan birlikteliğimizi, satış sonrası koşulsuz servis desteği ile devam ettirmek bizim için çok önemli. Denizde olduğunuz her an yanınızda olamasak ta, herhangi bir ihtiyacınız yada sorununuz da size bir telefon kadar yakında olabilmek amacıyla Sinop’tan Göcek’e, Mersin’den Gökçeada’ya kadar Türkiye’nin neresi olursa olsun, maksimum 24 saat içinde servis garantisi sunuyoruz. Çünkü biliyoruz ki her ne kadar teknenin sahibi siz olsanız da, üzerinde yazan SanBoat markası, ailemizin ve firmamızın, 45 yıllık emeğini, alın terini ve başarısını temsil ediyor.

Bugün gelinen noktada; 4000 m2 fabrikamızda, tamamı kendi bünyemizde yer alan Döküm, Montaj, Döşeme, Marangoz, Elektrik, Paslanmaz, Motor birimlerimizle ürettiğimiz Türk ve Dünya sularında sayısı 5500 den fazla teknemizle, Almanya’dan, Lübnan’a, İtalya’dan, Norveç’e kadar ağırlıklı Avrupa olmak üzere 23 farklı ülkeye yapmış olduğumuz ihracatla sektörde lider konumda bulunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

FOTO GALERİ

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Memnuniyet, ancak kalite ile mümkündür. Kaliteli tekneler üretirken, önceliklerimizden biri de kendi alanlarında kaliteli ürünler sunan partnerler ile işbirliği içinde olmaktır.

volvo-p-logomercury-new-logogarmin-logotaylor-made-products-logowebasto-logoquick-logoDometic-Logo international-logosunbrella-logolofrans-logologo-lencoblue-sea-logomase-logo