HİZMETLERİMİZ

Teknenizden aldığınız keyfi ve hissettiğiniz güveni sağlayan en önemli konuların başında satış sonrası hizmetler geliyor. Acil bir durumda ya da aklınıza takılan en ufak bir soruda 7/24 bizlerle irtibat halinde olabilmenizin, bizi rakiplerimizden ayırdığını çok iyi biliyoruz.

Teknenizin genel-rutin bakımlarını (zehirli boya, pasta/polish vb.) Türkiye’nin neresinde olursa olsun gerçekleştiriyoruz. Teknenizin üretiminde görev almış ve teknenin A dan Z ye tüm noktalarına hakim servis/bakım ekibimiz sizler için her zaman hazır. Yaz sezonunda (Nisan-Eylül ayları arasında), Ege ve Akdeniz Bölgesi’ne düzenlediğimiz haftalık servis turlarımız sayesinde SanBoat sahiplerine, düşük maliyetle genel bakım imkanı sunuyoruz.

HİZMET İÇERİKLERİMİZ

 • Alt Temizlik ve Zehirli Boya Yenilenmesi
 • Yangın Söndürücü Kontrolü ve Yeniden Doldurulması
 • Jelkot ve Polyester Tamirleri
 • Motor ve Kuyruk Bakımı
 • Tente, Döşeme, Minder Onarımı/Yenilenmesi
 • Tik Kaplama Montajı ve Bakımı
 • Elektrik-Elektronik Malzeme Montajı, Bakımı ve Onarımı
 • Burun Pervanesi Montajı, Bakımı
 • Detaylı Kamara ve Havuz-Güverte Temizliği
 • Pasta ve Cila Uygulaması
Hizmetlerimiz-1
Hizmetlerimiz-2

KIŞLAMA

Bursa fabrikamızda tekneleriniz için kış sezonunda kapalı alanımızda park imkanı sunuyoruz. Gemlik Körfezi’ndeki mevcut rıhtımlardan teknenizi vinç ile alarak, fabrikamıza nakliyesini yapıyoruz. 

ZEHİRLİ BOYA

Basınçlı su yıkama sistemi ile teknenin alt temizliği. Astar ve zehirli boyanın yenilenmesi.

FİBER BAKIMI

Güneş ve deniz suyunun teknenizde yarattığı güçlü etkileri gidermek ve teknenizin ilk günkü parlaklığını geri kazandırmak amacı ile yapılan pasta ve cila işlemleri. Çizik temizleme için jelkot bakımı ve onarımı. 

DETAYLI TEMİZLİK

Profesyonel makineler ve temizleyiciler ile tavan kaplama, döşeme, zemin halısı vb. kamara içi ve havuz/güvertenin detaylı temizliği. 

MOTOR VE KUYRUK BAKIMI

Hava,yağ,yakıt filtreleri değişimi, motor ve kuyruk yağı değişimi. Kayış ve körüklerin kontrolü, gerekiyorsa değişimi. Kuyruk anot takımlarının değişimi.

ELEKTRONİK

Gps,Telsiz,Redresör,Irgat, Projektör vb elektronik ekipmanların kontrolü, onarımı ve montajı. Akü ölçümü, kontrolü, değişimi. Elektrik tesisatı kontrolü.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

volvo-p-logomercury-new-logogarmin-logotaylor-made-products-logowebasto-logoquick-logoDometic-Logo international-logosunbrella-logolofrans-logologo-lencoblue-sea-logomase-logo

RANDEVU AL

  Name
  Email
  Phone
  Make/Model
  Mileage (optional)
  Best time

  By submitting this form you will be scheduling a service appointment at no obligation and will be contacted within 48 hours by a service advisor.